XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

21. 11. 2021 r.

1. Parafie naszego dekanatu składają dary żywnościowe dla Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Prosimy, aby dary żywnościowe, składać do przyszłej niedzieli w plebanii. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

1. We wtorek w łączności ze mszą św. o godz. 7.30 modlitwy do św. Wojciecha.

1. Dom Kultury w Lidzbarku zaprasza na film Fatima w czwartek o godz. 13.00. Cena biletu 18 zł, ulgowy 16 zł.

1. W sobotę w łączności ze mszą św. o godz. 8.30 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

1. W sklepach Biedronka, Kredens, Lewiatan i Stokrotka, młodzież ze Szkolnych Kół Caritas, w najbliższą sobotę przeprowadzi zbiórkę żywności dla potrzebujących. Młodzieży i ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

1. W niedzielę za tydzień rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny. Prosimy o przygotowanie lampionów, z którymi będziemy uczestniczyli w roratach. Roraty w Adwencie w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00.

1. Dnia 4 grudnia odbędzie się pielgrzymka do Torunia na 30 rocznicę Radia Maryja. Wyjazd z przystanku PKS o godz. 9.30. Zapisy przyjmujemy w biurze parafialnym.

1. W biurze parafialnym i w zakrystii można kupować opłatki wigilijne i kalendarze parafialne.