XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

11. 10. 2020 r.

1. Składamy podziękowania Ks. Jakubowi i młodzieży za przesłanie poświęcone św. Janowi Pawłowi II. Panu Mateuszowi dziękujemy za dekorację papieską. Dziękujemy za składane ofiary na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz za przeprowadzenie zbiórki.

1. Nabożeństwo fatimskie i procesja różańcowa wokół kościoła dzisiaj o godz. 16.30.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w niedziele o godz. 16.30, w dni powszednie o godz. 18.00, dzieci i młodzież w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30.

1. W dniach od 13 do 21 października w modlitwie różańcowej lub w osobistej modlitwie włączamy się za przyczyną św. Jana Pawła II w Nowennę o ludzkie życie od poczęcia do naturalnej śmierci.

1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele misyjne.

1. W niedzielę za tydzień przyjedzie do nas Ks. Maksym Padlewski, kapłan pracujący na Ukrainie. Ks. Maksym wygłosi nam Słowo Boże, a po mszach św. przez składane ofiary przed kościołem będziemy mogli wesprzeć jego pracę duszpasterską na Ukrainie.