II NIEDZIELA ADWENTU

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

08. 12. 2019 r.

1. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i 17.00.

1. Dziękujemy za ofiary składane dla Kościoła na Wschodzie. Akcji Katolickiej dziękujemy za przeprowadzenie zbiórki.

1. Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 18.00.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w środę o godz. 18.00.

1. Spotkanie Koła Radia Maryja odbędzie się w czwartek o godz. 18.00.

1. W tym tygodniu odwiedzimy chorych z sakramentami św.: Ks. Proboszcz w piątek, Ks. Jakub w sobotę.

1. Spowiedź adwentowa w naszym kościele odbędzie się 19 grudnia. Zapraszamy od godz. 8.30 do 9.30 oraz od godz. 16.00 do 17.00.

1. Przed kościołem, w zakrystii i w biurze parafialnym można kupować karty świąteczne, opłatki i świece wigilijne, a także sianko i karty świąteczne wykonane przez dzieci z koła misyjnego.

1. W Przychodni Zdrowia przy ul. Brzozowej dnia 17 grudnia odbędą się badania USG drożności żył, tętnic, tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi i echo serca. Bliższe informacje w Przychodni.