XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

06. 10. 2019 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w niedziele o godz. 16.30, w dni powszednie o godz. 18.00, dzieci i młodzież w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30.

1. W sobotę odbędzie się wyjazd do Torunia na spotkanie Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego i Apostolatu „Margaretka”. Wyjazd z przystanku PKS w sobotę o godz. 7.45.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski Świętego Jana Pawła II. Przed kościołem odbędzie się zbiórka na papieski fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierający uzdolnioną młodzież. O przeprowadzenie zbiórki prosimy młodzież.

1. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie i procesję różańcową wokół kościoła w niedzielę za tydzień o godz. 16.30.