XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

22. 09. 2019 r.

1. Bardzo serdecznie dziękujemy Ks. Andrzejowi ze Zgromadzenia Ojców Oblatów za dzisiejszą posługę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za głoszone Słowo Boże, modlitwę i sprawowane msze św.

1. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas III, które przygotowują się do I Komunii św., dzisiaj w łączności ze mszą św. o godz. 12.30.

1. Nabożeństwo do św. Wojciecha w poniedziałek po mszy św. o 8.30.

1. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania, których ostatnio nie było na spotkaniu, odbędzie się w piątek o godz. 18.30 w kościele.

1. Spotkanie Żywego Różańca w sobotę po mszy św. o godz. 8.30 w kaplicy adoracji.

1. Koronka do Miłosierdzia Bożego zostanie odmówiona w sobotę o godz. 15.00 na Placu Hallera, w ramach akcji „Modlitwy na ulicach miast świata”.

1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele remontowe. W przyszłym roku planujemy remont dachu i wymianę dachówki na plebanii.

1. Tegoroczny miesiąc październik przeżywany będzie w kościele jako Nadzwyczajny miesiąc Misyjny. Dnia 5 października w Działdowie odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Misyjne, na które zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie Wspólnoty Żywego Różańca, Apostolat „Margaretka” oraz dzieci pierwszokomunijne i z Kół Misyjnych. Zapisy na wyjazd w biurze parafialnym i w Szkole Podstawowej Nr 1. Koszt 10 zł.