XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

15. 09. 2019 r.

1. W tym tygodniu przeżywając Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego modlimy się szczególnie za dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców.
  2. W środę przypada święto św. Stanisława Kostki, opiekuna dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież zapraszamy na mszę św. w środę o godz. 18.00.
  3. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się w czwartek w łączności ze mszą św. o godz. 18.00.
  4. W sobotę przypada święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
  5. W niedzielę za tydzień kazania o tematyce powołaniowej wygłosi nam Ks. Andrzej Noga ze Zgromadzenia Ojców Oblatów. Po mszach św. u Ks. Andrzeja będzie można nabyć kalendarze na przyszły rok.
  6. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę w łączności ze mszą św. o godz. 12.30.
  7. Tegoroczny miesiąc październik przeżywany będzie w Kościele jako Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Dnia 5 października w Działdowie odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Misyjne, na które zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie Wspólnoty Żywego Różańca, Apostolat „Margaretka” oraz dzieci pierwszokomunijne i z Kół Misyjnych. Zapisy na wyjazd autokarowy przyjmujemy w biurze parafialnym. Koszt 10 zł.