XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

01. 09. 2019 r.

1. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek po mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy bardzo serdecznie również nowe osoby.

1. Osoby pragnące pogłębiać swoją znajomość i rozumienie Pisma Świętego zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę o godz. 18.30 w kaplicy adoracji.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

1. W czwartek w kaplicy adoracji o godz. 16.00 modlitwy do Najdroższej Krwi Pana Jezusa i zmiana tajemnic. O godz. 16.30 różaniec w intencji powołań.

1. W piątek po mszy św. o godz. 8.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w kościele do godz. 17.00. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej od godz. 16.30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

1. Chorych z sakramentami św. odwiedzimy: Ks. Proboszcz w piątek, Ks. Jakub w sobotę.

1. W sobotę po mszy św. o godz. 8.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

1. Spotkanie scholi dziecięcej odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w salce przy ul. Działdowskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby śpiewać na chwałę Pana Boga.

1. W niedzielę za tydzień przypada święto Narodzenia NMP, zwane świętem Matki Bożej Siewnej. Poświęcenie ziarna siewnego po mszy św. o godz. 7.30.

1. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa w Wąpiersku. Suma odpustowa o godz. 12.00.

1. Na dożynkach diecezjalnych konkurs na wieniec dożynkowy wygrała parafia Wąpiersk. W dniu dzisiejszym wieniec z Wąpierska został zabrany na dożynki jasnogórskie.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy gazetkę Wojtuś zawierającą fotorelację z wakacji.