XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

11. 08. 2019 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie i procesję różańcową wokół kościoła we wtorek po mszy św. o godz. 18.00.

1. W czwartek 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym. Podczas każdej mszy św. poświęcenie wiązanek z kłosów zbóż, kwiatów i ziół.

1. W czwartek uroczystość odpustowa w parafii WNMP. Suma odpustowa o godz. 12.00.

1. W Przychodni Zdrowia przy ul. Brzozowej dnia 20 sierpnia od godz. 8.00 odbędą się badania drożności żył i tętnic, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi i echo serca. Bliższe informacje w przychodni.

1. W poniedziałek o godz. 13.00 odbędzie się pogrzeb ś.p. Jana Zakrzewskiego, zam. Nowy Rynek. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…