XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

04. 08. 2019 r.

1. Składamy serdeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie i użyczenie noclegów pieszej pielgrzymki z Działdowa do Częstochowy.
  2. Intencje mszy św. na nowy rok można zamawiać od poniedziałku w godzinach otwarcia biura parafialnego.
  3. W tym tygodniu przypadają święta: we wtorek Przemienienie Pańskie, w piątek św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein, w sobotę św. Wawrzyńca.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  5. W niedzielę za tydzień uroczystości odpustowe w Kiełpinach i Przełęku. Sumy odpustowe o godz. 12.00.
  6. Pielgrzymka do Medjugorie odbędzie się w dniach od 14 do 24 sierpnia. Wyjazd z parkingu przy ul. Działdowskiej w środę 14 sierpnia o godz. 21.00. Powrót w sobotę 24 sierpnia w godzinach porannych.