XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

28. 07. 2019 r.

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane przed kościołem dla pielgrzymów pieszej pielgrzymki z Działdowa do Częstochowy. Akcji Katolickiej dziękujemy za przeprowadzenie zbiórki.
  2. W poniedziałek o godz. 20.00 zapraszamy na modlitwę różańcową i Apel Jasnogórski w 6 rocznicę Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii.
  3. We wtorek odbędzie się wycieczka rowerowa do Górzna. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 10.00. Planowany powrót ok. godz. 20.00. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  4. Miesiąc sierpień, który rozpoczniemy w czwartek, przeżywać będziemy jako czas abstynencji od napojów alkoholowych i modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach i narodzie.
  5. W czwartek ok. godz. 16.30 przywitamy pieszą pielgrzymkę z Działdowa do Częstochowy. Prosimy o użyczenie noclegów dla pielgrzymów. W czwartek o godz. 20.00 w kościele WNMP Apel Jasnogórski, a w piątek o godz. 7.00 w naszym kościele msza św. w intencji pielgrzymów.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  7. W czwartek o godz. 16.00 w kaplicy adoracji modlitwy do Najdroższej Krwi Pana Jezusa i zmiana tajemnic. O godz.16.30 różaniec w intencji powołań.
  8. W piątek po mszy św. o godz. 8.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w kościele do godz. 17.00.
  9. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej w piątek od godz. 16.30.
  10. W sobotę po mszy św. o godz. 8.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  11. Diecezjalne Spotkanie Żywego Różańca odbędzie się w Lisewie w sobotę. Wyjazd z przystanku PKS  o godz. 8.00. Można zabrać krzesełka.