XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

21. 07. 2019 r.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na wykonanie nowych ławek do kaplicy adoracji.

1. Wyjazd na rekolekcje do Hartowca dla ministrantów oraz dzieci i młodzieży ze scholi w poniedziałek o godz. 15.00 z przystanku PKS.

1. Nabożeństwo do św. Wojciecha we wtorek po mszy św. o godz. 8.30.

1. Poświęcenie pojazdów odbędzie się w czwartek po mszy św. o godz. 18.00. Prosimy, aby samochody i inne pojazdy przejechały ulicami Mickiewicza i Zamkową. Ofiary składane podczas poświęcenia przeznaczone będą na zakup środków transportu dla misjonarzy.

1. W piątek o godz. 18.30 przy grocie Matki Bożej zostanie odprawiona msza św. w intencji mieszkańców miasta i gminy Lidzbark z okazji Dni Lidzbarka.

1. W sobotę po mszy św. o godz. 8.30 w kaplicy adoracji spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic.

1. W przyszłą niedzielę przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek dla pielgrzymów pieszej pielgrzymki z Działdowa do Częstochowy. O przeprowadzenie zbiórki prosimy Akcję Katolicką.

1. Przy ołtarzu Matki Bożej znajduje się stągiew, do której możemy składać podziękowania i prośby, które będziemy powierzali Matce Bożej w modlitwie różańcowej, w poniedziałek 29 lipca o godz. 20.00, w szóstą rocznicę Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

1. Wycieczka rowerowa do Górzna odbędzie się we wtorek 30 lipca. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 10.00. Zapraszamy.

1. Dnia 3 sierpnia planowana jest pielgrzymka do Lisewa na Spotkanie Żywego Różańca. Zapisy przyjmujemy w biurze parafialnym.

1. Przewodnik grupy działdowskiej wraz z pielgrzymami serdecznie zapraszają do udziału w pieszej pielgrzymce z Działdowa na Jasną Górę w dniach od 1 do 12 sierpnia. Spotkanie organizacyjne pieszej pielgrzymki odbędzie się w sobotę 27 lipca o godz. 19.00 w parafii św. Wojciecha w Działdowie.