XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14. 07. 2019 r.

1. We wtorek we wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej na mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy osoby, które noszą Szkaplerz i które chciałyby go otrzymać.

1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na wykonanie nowych ławek do kaplicy adoracji.

1. Dnia 3 sierpnia planowana jest pielgrzymka do Lisewa na Spotkanie Żywego Różańca. Koszt przejazdu 20 zł. Zapisy przyjmujemy w biurze parafialnym.

1. Przewodnik grupy działdowskiej wraz z pielgrzymami serdecznie zapraszają do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 1 do 12 sierpnia. Zapisy i bliższe informacje w naszym biurze parafialnym.

1. W poniedziałek o godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb ś.p. Marii Gawryś, zam. ul. Działdowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…