Proboszcz

Ksiądz Kanonik Stanisław Grzywacz

ur. 5 grudnia 1960 r. w Nowym Mieście Lubawskim,

Święcenia kapłańskie: 2 lutego 1987 r. w Pelplinie,

w parafii od 1 sierpnia 2009 r.

 

Wikariusz

Ksiądz Jakub Maciejko

ur. 10 lipca 1981 r.

Święcenia kapłańskie: 29 marca 2007 r. w Toruniu

w parafii od 27 sierpnia 2018 r.

 

Rezydent

Ksiądz Kanonik Marian Kruszona

ur. 17 czerwca 1933 r. w Gdyni,

Święcenia kapłańskie: 21 grudnia 1957 r. w Pelplinie,