Środa, 2 stycznia, od godz. 15.00

1. ul. Nowy Rynek bloki nr 2 i 2a

2. ul. Nowy Rynek od nr 1 do końca i Dworcowa

 

Czwartek, 3 stycznia, od godz. 15.00

1. ul. Zieluńska i Nowa

2. ul. Strażacka bloki nr 2, 4 i 6

 

Piątek, 4 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Mickiewicza i Zamkowa

 

Sobota, 5 stycznia, od godz. 10.30 – prosimy o pojazdy

1.Wlewsk od wsi Słup i Przedszkola oraz bloki nr 9 i 10

2.Wlewsk wybudowanie oraz bloki nr 10a i 10b

 

Poniedziałek, 7 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Plac Hallera strona zachodnia i prawa

2.ul. Kościelna i Plac Hallera lewa strona

 

Wtorek, 8 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Sądowa

2.ul. Ogrodowa, Podgórna i Słomiany Rynek

 

Środa, 9 stycznia, od godz. 15.00

1. ul. Kopernika, Wodna i Górka

2. ul. Garbarska, Cicha i Młyńska

 

Czwartek, 10 stycznia, od godz. 15.00

1. ul. Krótka i Stare Miasto prawa strona

2. ul. Stare Miasto lewa strona

 

Piątek, 11 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Podzamcze

2.ul. Piaski - od końca

 

Sobota, 12 stycznia, od godz. 10.30 – prosimy o pojazdy

1. Wybudowanie Jeleńskie

2. Podcibórz i Bladowo

 

Poniedziałek, 14 stycznia, od godz. 15.00

1. ul. Działdowska bloki nr 27B2, 27C2 i 27C3

2. ul. Działdowska bloki nr 27B1, 27C1 i 27 B3

 

Wtorek, 15 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Działdowska od nr 2 do nr 6 oraz od nr 5 do nr 21

2.Przemysłowa i Działdowska od nr 20 do nr 12

 

Środa, 16 stycznia, od godz. 15.00 – prosimy o pojazdy

1. ul. Szosa Lubawska, Chopina, Batorego, Jagiellończyka i Garbuzy

2.ul. Działdowska od Głównego Dworca do p. Rzymowskich

 

Czwartek, 17 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Jeleńska bloki nr 3 i 7

2.ul. Jeleńska blok nr 5

 

Piątek, 18 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Jeleńska bloki nr 13 i 15

2.ul. Jeleńska bloki nr 17 i 21

 

Sobota, 19 stycznia, od godz. 10.30 – prosimy o pojazdy

1.Chełsty

2.Kurojady i Ciechanówko, od godz. 14.00 – Miłostajki

 

Poniedziałek, 21 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Jeleńska blok nr 19 (1-40)

2.ul. Jeleńska bloki nr 11 i 19 (41-60)

 

Wtorek, 22 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Jeleńska od nr 4 do nr 22, bloki nr 6 i 6a

2.ul. Jeleńska od nr 52 do nr 40 oraz od nr 43 do nr 39

 

Środa, 23 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Jeleńska bloki nr 28 i 30

2.ul. Jeleńska bloki nr 32 i 34

 

Czwartek, 24 stycznia, od godz. 15.00

1.ul. Jeleńska blok nr 9

2.ul. Myśliwska lewa strona oraz Jeleńska blok nr 36

 

Piątek, 25 stycznia, od godz. 15.00

1. ul. Myśliwska bloki nr 6 i 8

2. ul. Myśliwska bloki nr 2 i 4